Stacks Image 4513
Stacks Image 4515

Daha fazlasını görmek için aşağı kaydırın

Stacks Image 4656

Bulut depolama

Medit Link, tüm dijital tarama dosyaları için bulut depolama ile birleştirilmiştir. Dijital kopyalar fiziksel kopyalardan daha az yer gerektirir ve bizim cloud sistemimizle dijital gösterimlerinizi kolayca arşivleyebilir ve nerede olursanız olun işlerinizi yönetebilirsiniz.

Stacks Image 4673

Gösterge paneli

Medit Link'in kullanıcı dostu, etkili gösterge panoları, tüm verilerinizin özet biçimine bir bakışta erişmenizi sağlar. Performansınızı yönetmenizi ve ortaklarınızla kolayca etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayarak, ilgili maliyetler, tarama türleri ve hasta ziyareti oranları dahil olmak üzere tüm sipariş bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

Stacks Image 4683

İş akışı yönetimi

Medit Link, siparişlerden teslimata kadar iş akışlarının izlenmesini sağlar ve iş verimliliğini artırmak için CAD / CAM yazılımlarına bile bağlanabilir. Medit Link, iş akışınızı en kısa sürede ve en etkili şekilde yönetmenize yardımcı olmak ve böylece zamandan tasarruf etmek için oluşturulmuştur.

Stacks Image 4686

Kolay iletişim

Doğrudan iletişim seçeneklerini entegre ederek, en kaliteli sonuçları elde etmek için müşterilerinize hızlıca sorular sorabilirsiniz. Bu sadece ürününüzün kalitesini arttırmakla kalmayacak, aynı zamanda tasarruf etmenizi ve uzun vadede müşterilerinizin memnuniyetini artırmanızı sağlayacaktır.

Stacks Image 4727

Ödeme yönetimi

Medit Link, Stripe (www.stripe.com), çevrimiçi ödeme platformu ve ödeme modülü (http://www.iamport.kr) ile entegredir, böylece ödemeyi herkes için kolaylaştırır. Ayrıca banka havalesi ve ödeme atlama yöntemleri de mevcuttur.

Çerezleri yalnızca trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz. Web sitemizi sizin gibi bireysel kullanıcılar için optimize etmek ve sürekli iyileştirmek için Google Analytics kullanıyoruz.